Avukatlık büromuz 1993 yılında Avukat İrfan Medet AKPINAR tarafından kurulmuştur. 1993 yılından bu yana büromuz başta ticaret hukuku, enerji hukuku, tazminat hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, uluslararası ticaret hukuku, yabancılar hukuku, medeni hukuk, icra iflas hukuku, deniz ticaret hukuku, idare hukuku ve vergi hukuku olmak üzere pek çok hukuk branşında uzmanlaşmış yeterli personel istihdam etmektedir.

Gerek yurtiçi gerek yurtdışında bulunan tüm müvekkillerimize elektronik ortamda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri verilmektedir.

AKPINAR Avukatlık Bürosu genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile her türlü hukuki soruna geçmişte olduğu gibi gelecekte de çözüm üretmeye devam edip sizlerin hizmetinizde olacaktır.

 

                 
               
       

       

       

        


            
              
              

     
 

   
    Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile ne hakime, hele ne de iktidara tabiyiz. Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar tarih boyunca köle kullanmadılar ama hiçbir zaman efendileri de olmadı!

                       Molierac