Molierac Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile ne hakime, hele ne de iktidara tabiyiz. Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar tarih boyunca köle kullanmadılar ama hiçbir zaman efendileri de olmadı! Ekmek, Su, Aş Bulmak Gecikebilir, Temele Taş Bulmak Gecikebilir, Devlete Baş Bulmak Gecikebilir, Adalet Gecikmez, Tez Verilmeli ! Hoca Ahmet YESEVİ Bir tuhaftır ceza avukatlığı. Ayıplamayacaksınız, kızmayacaksınız, ağlamayacaksınız da. Bunlar olmaz mı? olur. Ama hep içinizde olmalı. Bakışlarınızda kaçak bulunmasın. Karşınızdaki suçlunun gözlerinin içine bakın, dostça. Orda derdini dökmek isteyen «însan»ı göreceksiniz. Bundan sonrası kolaylaşır. «İnsan, insanın zehrini alır» derler, halk dilinde. Ceza avukatlığının yarısı budur. Faruk EREM

Our Services

About Us

Our law firm was founded in 1993 by Attorney İrfan Medet AKPINAR. Since 1993, our firm has been active in many legal branches including commercial law, energy law, compensation law, labor law, criminal law, international commercial law, foreigners law, civil law, enforcement bankruptcy law, maritime trade law, administrative law and tax law. employs sufficient specialized staff.
We provide legal advice and advocacy services to all our clients both in Turkey and abroad.

With its young, dynamic and experienced staff, AKPINAR Law Office will continue to provide solutions to all kinds of legal problems in the future as well as in the past.

ATTORNEYS

CURRENT TOPICS

Contact Us

Send this to a friend